فایل لایه باز استوری اینستاگرام فروشگاهی | دانلود از فری پیک
(1 بررسی مشتری)

توضیحات فایل

فایل لایه باز استوری اینستاگرام فروشگاهی که با نرم افزار فتوشاپ قابل ویرایش و شخصی سازی می‌باشد. این فایل در سایت فری پیک منتشر شده است. فایل استوری اینستاگرام فروشگاهی شامل پنج طرح مختلف است.

  • قابل ویرایش با فتوشاپ
  • شامل 5 طرح متفاوت
  • رنگ ببندی قابل شخصی سازی است

رایـگان!

قیـمت

6 بار فروش رفته است!

3 کاربر در حال بررسی این فایل هستند!

جزئیات فایل

منبع

فری پیک

نوع فایل

PSD

نرم افزار مورد نیاز

ادوبی فتوشاپ

1 دیدگاه برای فایل لایه باز استوری اینستاگرام فروشگاهی

  1. بوتیک لئو

    کاربردی و زیبا، لطفاً از این موضوع فایل بیشتر منتشر کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالات پرتکرار

برخی از سوالات پرتکرار شما را در ادامه پاسخ داده‌ایم در صورتی که سوال مد نظر شما در این بخش نیست از قسمت نقد و بررسی  سوال خود را مطرح بفرمایید. 

فایل آماده پروژه ای است که با نرم افزار مربوطه طراحی و پیاده سازی شده است و حالا شما می‌توانید دقیقاً همان پروژه را دانلود و شخصی سازی کنید.

فایل‌هایی که با نرم افزارهای فتوشاپ، ایلاستریتور و … طراحی شده‌اند و فایل اصلی آن ها اکنون برای دانلود و شخصی سازی در دسترس می‌باشد.

فایل‌های که از سایت فری پیک یا انواتو المنت و … منتشر می‌شوند ممکن است قابلیت فارسی سازی داشته باشند که توسط طراحان و فریلنسرهای ایرانی فارسی سازی و در سایت دیاما منتشر شود. (کسب اطلاعات بیشتر)

فایل‌های فری پیک در دیاما منتشر می‌شود و شما می‌توانید برخی از این فایل‌ها را بصورت رایگان یا پولی دانلود کنید. برای دانلود مستقیم از سایت فری پیک باید اشتراک فری پیک را از سایت آن خریداری کنید.

فایل‌هایی که از فری پیک در دیاما منتشر شده است را می‌توانید خریداری کنید. برای دانلود مستقیم از سایت انواتو المنت شما باید اشتراک انواتو المنت را از سایت آن خریداری کنید.