فایل لایه باز پست اینستاگرام مسابقه | دانلود از فری پیک
(1 بررسی مشتری)

توضیحات فایل

فایل لایه باز پست اینستاگرام مسابقه که شامل یک طرح بسیار جذاب برای تبلیغات مسابقه اینستاگرام می‌باشد. رنگ بندی فایل بصورت کامل با نرم افزار فتوشاپ قابل شخصی سازی است. تمام اجزاء استفاده شده در طرح بصورت لایه باز در فایل موجود است.

  • شامل یک پست اینستاگرام
  • رنگ بندی قابل تغییر
  • تمام اجزاء بصورت لایه باز قابل ویرایش است

رایـگان!

قیـمت

16 بار فروش رفته است!

3 کاربر در حال بررسی این فایل هستند!

جزئیات فایل

منبع

فری پیک

نوع فایل

PSD

نرم افزار مورد نیاز

ادوبی فتوشاپ

1 دیدگاه برای فایل لایه باز پست اینستاگرام مسابقه

  1. مریم

    لطفاً فایل های رایگان بیشتری منتشر کنید، سپاس

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالات پرتکرار

برخی از سوالات پرتکرار شما را در ادامه پاسخ داده‌ایم در صورتی که سوال مد نظر شما در این بخش نیست از قسمت نقد و بررسی  سوال خود را مطرح بفرمایید. 

فایل آماده پروژه ای است که با نرم افزار مربوطه طراحی و پیاده سازی شده است و حالا شما می‌توانید دقیقاً همان پروژه را دانلود و شخصی سازی کنید.

فایل‌هایی که با نرم افزارهای فتوشاپ، ایلاستریتور و … طراحی شده‌اند و فایل اصلی آن ها اکنون برای دانلود و شخصی سازی در دسترس می‌باشد.

فایل‌های که از سایت فری پیک یا انواتو المنت و … منتشر می‌شوند ممکن است قابلیت فارسی سازی داشته باشند که توسط طراحان و فریلنسرهای ایرانی فارسی سازی و در سایت دیاما منتشر شود. (کسب اطلاعات بیشتر)

فایل‌های فری پیک در دیاما منتشر می‌شود و شما می‌توانید برخی از این فایل‌ها را بصورت رایگان یا پولی دانلود کنید. برای دانلود مستقیم از سایت فری پیک باید اشتراک فری پیک را از سایت آن خریداری کنید.

فایل‌هایی که از فری پیک در دیاما منتشر شده است را می‌توانید خریداری کنید. برای دانلود مستقیم از سایت انواتو المنت شما باید اشتراک انواتو المنت را از سایت آن خریداری کنید.