فایل پاورپوینت صنعتی | اشتراک انواتو المنت
(1 بررسی مشتری)

توضیحات فایل

فایل پاورپوینت صنعتی مناسب برای کسب و کارهای تجاری و پروژه‌های کارخانه‌ای است. این فایل پاورپوینت در سایت انواتو المنت با نام Industrial & Factory Powerpoint Presentation Templ وجود دارد. این فایل را با استفاده از نرم افزار پاورپوینت ویرایش و یا شخصی سازی نمایید. از طریق این فایل صنعتی پروژه‌های خود را طراحی کنید.

  • دارای 30 اسلاید
  • تمام اجزاء قابل ویرایش و شخصی سازی است

رایـگان!

قیـمت

5 بار فروش رفته است!

2 کاربر در حال بررسی این فایل هستند!

جزئیات فایل

منبع

انواتو المنت

نرم افزار مورد نیاز

پاورپوینت

نوع فایل

PDF, PPT, PPTX

رنگ‌بندی

سفید

1 دیدگاه برای فایل پاورپوینت صنعتی

  1. محدثه

    با چه نرم افزاری قابل ویرایش است ؟

    • مهدی حاتم پور

      با نرم افزار پاورپوینت میتوانید این فایل را ویرایش و شخصی سازی کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالات پرتکرار

برخی از سوالات پرتکرار شما را در ادامه پاسخ داده‌ایم در صورتی که سوال مد نظر شما در این بخش نیست از قسمت نقد و بررسی  سوال خود را مطرح بفرمایید. 

فایل آماده پروژه ای است که با نرم افزار مربوطه طراحی و پیاده سازی شده است و حالا شما می‌توانید دقیقاً همان پروژه را دانلود و شخصی سازی کنید.

فایل‌هایی که با نرم افزارهای فتوشاپ، ایلاستریتور و … طراحی شده‌اند و فایل اصلی آن ها اکنون برای دانلود و شخصی سازی در دسترس می‌باشد.

فایل‌های که از سایت فری پیک یا انواتو المنت و … منتشر می‌شوند ممکن است قابلیت فارسی سازی داشته باشند که توسط طراحان و فریلنسرهای ایرانی فارسی سازی و در سایت دیاما منتشر شود. (کسب اطلاعات بیشتر)

فایل‌های فری پیک در دیاما منتشر می‌شود و شما می‌توانید برخی از این فایل‌ها را بصورت رایگان یا پولی دانلود کنید. برای دانلود مستقیم از سایت فری پیک باید اشتراک فری پیک را از سایت آن خریداری کنید.

فایل‌هایی که از فری پیک در دیاما منتشر شده است را می‌توانید خریداری کنید. برای دانلود مستقیم از سایت انواتو المنت شما باید اشتراک انواتو المنت را از سایت آن خریداری کنید.